kategorie

Chusty odblaskowe z nadrukiem

W każdym przedszkolu i szkole bezpieczeństwo dzieci jest sprawą niezwykle istotną. Opiekunowie muszą dbać o to bezpieczeństwo w wielu codziennych sytuacjach, zwłaszcza podczas spacerów i zabaw na świeżym powietrzu, podczas których dochodzi do różnego rodzaju wypadków. W zorganizowanych grupach dzieci bardzo dobrze sprawdzają się chusty odblaskowe, dzięki którym są one widoczne z większej odległości niż normalnie.

Z odblaskiem bezpieczniejNagły manewr lub awaryjne hamowanie to niezwykle niebezpieczne dla wszystkich uczestników ruchu działania, które są zwykle stosowane przez kierowców w celu uniknięcia zderzenia lub potrącenia. Do takich czynności dochodzi najczęściej, kiedy kierowca nie jest w stanie dostrzec w porę pieszego lub rowerzysty. A na skuteczny manewr niekiedy jest po prostu za późno. Takiemu zdarzeniu można skutecznie zapobiec. Z pomocą przychodzą chusty odblaskowe.

Chusty odblaskowe dla dzieciChusty odblaskowe dla przedszkolaków to niezwykle praktyczne rozwiązanie w przypadku codziennych spacerów czy zorganizowanych wycieczek. Tego rodzaju odblaski pozwalają szybko i skutecznie pogrupować dzieci, a także zapewnić im odpowiednią ochronę na drodze. Chusty odblaskowe można nosić na głowie, dzięki czemu dzieci są zauważalne z daleka, zarówno w dzień, jak i wieczorem. Dostępne są również spersonalizowane chusty z nadrukiem, na których może znajdować się między innymi logo lub nazwa przedszkola.