kategorie
baner odblaski

Odblaski z nadrukiem

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów na szybkie wyceny artykułów odblaskowych z nadrukami, prezentujemy Państwu naszą nową drukarnię on-line połączoną ze sklepem internetowym. Nasza praca nad rozbudową drukarni zaowocowała możliwością skonstruowania oferty dopasowanej do aktualnych potrzeb rynku, w którym liczy się przede wszystkim drogocenny czas, wysoka jakość wykonania nadruków oraz przystępna cena, kalkulowana zależnie od zamawianej ilości oraz rodzaju nadruku.
Prezentowany kalkulator cenowy on-line pozwala Państwu już na etapie wyceny nadruku dobrać najkorzystniejszą cenowo technologię drukarską.
Pliki graficzne do zamówionego asortymentu należy przesyłać w krzywych / wektorach przy finalizowaniu zamówienia w polu:
Załącz swój projekt 
wymagania plik max 50MB, dostępne: doc, docx, jpg, pdf, rar, zip, xls, xlsx, jpg, gif, png, psd
W przypadku braku pliku graficznego do nadruku – nasi graficy są do dyspozycji w zakresie odpłatnej usługi opracowania takiego pliku w cenie 80 zł netto + 23% VAT. W tym wypadku plik taki jest przesyłany naszym Klientom do dalszego wykorzystywania w innych materiałach reklamowych.
Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania u sugestie z Państwa strony – a w przypadku wycen hurtowych prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi handlowcami :
Kamila Mańkowska – wyceny@platformaodblaskowa.pl +48 508 855 293
Natalia Judkowiak – biuro@platformaodblaskowa.pl 

Nasza oferta