kategorie

Zawieszki odblaskowe twarde

Każdego roku na polskich drogach ginie około 300 dzieci. Wielu wypadków udałoby się uniknąć, gdyby dzieci były bardziej widoczne dla kierowców. O tę widoczność należy dbać nie tylko poza miastem, w terenie niezabudowanym, ale także na osiedlowej alejce. Doskonałym rozwiązaniem są odblaski, zwłaszcza te stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. 

Z odblaskiem bezpieczniejTo rodzice są odpowiedzialni za to, aby dziecko było bezpieczne na drodze. To oni powinni zatem zaopatrzyć je w odblaski i, co równie  ważne, przypominać o ich noszeniu. Elementy odblaskowe w znacznym stopniu zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze. Liczne badania pokazują, że w trudnych warunkach pogodowych oraz po zmroku kierowca jest w stanie dostrzec pieszego dopiero z odległości około 20 metrów. Elementy odblaskowe natomiast sprawiają, że dystans ten zwiększa się aż do 150 metrów. 

Zawieszki odblaskowe twarde – w sam raz dla dzieckaIstnieje wiele rodzajów odblasków i każdy może wybrać dla siebie ten najbardziej dogodny, a przede wszystkim funkcjonalny gadżet. Doskonałym rozwiązaniem dla dzieci będą zawieszki odblaskowe twarde, które idealnie sprawdzą się jako ciekawa forma dekoracji plecaka czy rodzaj breloczka do kluczy. Tego rodzaju twarde odblaski posiadają łańcuszek kulkowy, sznureczek lub karabińczyk, dzięki czemu można je łatwo i szybko montować do różnego rodzaju przedmiotów.