kategorie

Firmowe odblaskowe czapki z daszkiem z nadrukiem logo - hurt

Szybko zapadający zmrok i niekorzystne warunki pogodowe sprawiają, że w okresie jesienno-zimowym znacząco pogarsza się widoczność pieszych, a co za tym idzie – nieustannie wzrasta liczba wypadków z ich udziałem. Bezpieczeństwo mogą poprawić niedrogie elementy odblaskowe, takie jak na przykład odblaskowe czapki z daszkiem. Hurt tego typu artykułów możliwy jest za sprawą współpracy ze stroną platformaodblaskowa.pl, gdzie znajdziemy różnego rodzaju odblaski.

Nie każdy jednak wie, gdzie znaleźć dobrej jakości odblaskowe czapki z daszkiem. Hurtownia takich artykułów to miejsce, w którym warto szukać odblasków – tym bardziej, że w takiej sytuacji będziemy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla firm, które szukają ciekawych i przydatnych materiałów promocyjnych dla swojego przedsiębiorstwa.

Wypadki na drogach

Z przeprowadzonych dotychczas badań wynika, że do większości wypadków dochodzi po zmroku oraz poza terenem niezabudowanym, a ich przyczyną jest niewystarczająca widoczność i brak elementów odblaskowych. W takich warunkach kierowca jest w stanie dostrzec pieszego dopiero z około 40 metrów. Z kolei wyposażenie w odblaski zwiększa ten dystans już do 150 metrów. Jest to odległość wystarczająca do tego, by zahamować nawet przy prędkości 90 km/h.

Jednym z gadżetów zwiększających bezpieczeństwo na drodze i chętnie stosowanych w przypadku zorganizowanych grup dzieci, są odblaskowe czapki z daszkiem. Pozwalają na wyróżnienie grupy w tłumie i zwiększenie widoczności. Nic więc dziwnego, że wiele przedsiębiorstw stawia na firmowe czapki z daszkiem z logo – jest to gadżet przydatny, który na dodatek promuje firmę na zewnątrz.

Czapki odblaskowe = większe bezpieczeństwo

Czapka odblaskowa z daszkiem to rozwiązanie doskonałe nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, zwłaszcza podczas różnego rodzaju wyjazdów integracyjnych, czy zawodów sportowych. Czapki z odblaskami dostępne są w różnych kolorach. Dzięki wysokiej jakości materiałów zapewniają duży komfort noszenia, a także trwałość i wytrzymałość.

Można je dodatkowo personalizować za pomocą oryginalnych nadruków. W związku z tym, przedsiębiorstwa stawiają na firmowe czapki z daszkiem z nadrukiem, tworząc w ten sposób oryginalne, ale też chętnie wykorzystywane gadżety zarówno dla pracowników, jak i ich rodzin czy osób spoza firmy, które mogą w ten sposób zapewnić dodatkową promocję przedsiębiorstwa. Jakby tego było mało, czapki odblaskowe to po prostu większe bezpieczeństwo na drodze.