kategorie

Firmowe odblaskowe czapki z daszkiem - z nadrukiem logo - hurt

Szybko zapadający zmrok i niekorzystne warunki pogodowe sprawiają, że w okresie jesienno-zimowym znacząco pogarsza się widoczność pieszych, a co za tym idzie – nieustannie wzrasta liczba wypadków z ich udziałem. Bezpieczeństwo mogą poprawić niedrogie elementy odblaskowe.

Wypadki na drogachZ przeprowadzonych dotychczas badań wynika, że do większości wypadków dochodzi po zmroku oraz poza terenem niezabudowanym, a ich przyczyną jest niewystarczająca widoczność i brak elementów odblaskowych. W takich warunkach kierowca jest w stanie dostrzec pieszego dopiero z około 40 metrów. Z kolei wyposażenie w odblaski zwiększa ten dystans już do 150 metrów. Jest to odległość wystarczająca do tego, by zahamować nawet przy prędkości 90 km/h. 

Czapki odblaskowe = większe bezpieczeństwoJednym z gadżetów zwiększających bezpieczeństwo na drodze i chętnie stosowanych w przypadku zorganizowanych grup dzieci, są odblaskowe czapki z daszkiem. Pozwalają na wyróżnienie grupy w tłumie i zwiększenie widoczności. Czapka odblaskowa z daszkiem to rozwiązanie doskonałe nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, zwłaszcza podczas różnego rodzaju wyjazdów integracyjnych, czy zawodów sportowych. Czapki z odblaskami dostępne są w różnych kolorach. Można je dodatkowo personalizować za pomocą oryginalnych nadruków. Dzięki wysokiej jakości materiałów zapewniają duży komfort noszenia, a także trwałość i wytrzymałość.