kategorie

Firmowe odblaskowe czapki z daszkiem z nadrukiem logo - hurt

Szybko zapadający zmrok i niekorzystne warunki pogodowe sprawiają, że w okresie jesienno-zimowym znacząco pogarsza się widoczność pieszych, a co za tym idzie – nieustannie wzrasta liczba wypadków z ich udziałem. Bezpieczeństwo mogą poprawić niedrogie odblaski, takie jak na przykład odblaskowe czapki z daszkiem. Hurt tego typu artykułów możliwy jest za sprawą współpracy ze stroną platformaodblaskowa.pl, gdzie znajdziemy różnego rodzaju odblaski.

Nie każdy jednak wie, gdzie znaleźć dobrej jakości odblaskowe czapki z daszkiem. Hurtownia takich artykułów to miejsce, w którym warto szukać odblasków – tym bardziej, że w takiej sytuacji będziemy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla firm, które szukają ciekawych i przydatnych materiałów promocyjnych dla swojego przedsiębiorstwa.

Wypadki na drogach

Z przeprowadzonych dotychczas badań wynika, że do większości wypadków dochodzi po zmroku oraz poza terenem niezabudowanym, a ich przyczyną jest niewystarczająca widoczność i brak elementów odblaskowych. W takich warunkach kierowca jest w stanie dostrzec pieszego dopiero z około 40 metrów. Z kolei wyposażenie w odblaski zwiększa ten dystans już do 150 metrów. Jest to odległość wystarczająca do tego, by zahamować nawet przy prędkości 90 km/h.

Jednym z gadżetów zwiększających bezpieczeństwo na drodze i chętnie stosowanych w przypadku zorganizowanych grup dzieci, są odblaskowe czapki z daszkiem. Pozwalają na wyróżnienie grupy w tłumie i zwiększenie widoczności. Nic więc dziwnego, że wiele przedsiębiorstw stawia na firmowe czapki z daszkiem z logo – jest to gadżet przydatny, który na dodatek promuje firmę na zewnątrz.

Czapki odblaskowe = większe bezpieczeństwo

Czapka odblaskowa z daszkiem to rozwiązanie doskonałe nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, zwłaszcza podczas różnego rodzaju wyjazdów integracyjnych, czy zawodów sportowych. Czapki z odblaskami dostępne są w różnych kolorach. Dzięki wysokiej jakości materiałów zapewniają duży komfort noszenia, a także trwałość i wytrzymałość.

Można je dodatkowo personalizować za pomocą oryginalnych nadruków. W związku z tym, przedsiębiorstwa stawiają na firmowe czapki z daszkiem z nadrukiem, tworząc w ten sposób oryginalne, ale też chętnie wykorzystywane gadżety zarówno dla pracowników, jak i ich rodzin czy osób spoza firmy, które mogą w ten sposób zapewnić dodatkową promocję przedsiębiorstwa. Jakby tego było mało, czapki odblaskowe to po prostu większe bezpieczeństwo na drodze.

Firmowe czapki z daszkiem z nadrukiem – modne i funkcjonalne

Warto zwrócić uwagę na atrakcyjny design, jakim wyróżniają się firmowe czapki z daszkiem z logo. Są one zaprojektowane z uwzględnieniem aktualnie panujących trendów mody, dlatego świetnie wyglądają. To ważne, ponieważ atrakcyjny wygląd czapek sprawi, że dzieci będą chciały je nosić, a to znacznie ułatwia zachowanie bezpieczeństwa – bez konieczności nieustannego przypominania o noszeniu odblaskowych elementów. Istotny jest też praktyczny aspekt proponowanych artykułów. Czapki to po prostu element garderoby, bez którego wiele dzieci nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Wybierając modele odblaskowe, dodatkowo zapewniamy im należytą widoczność podczas uprawiania sportu czy w drodze do szkoły.

Czapki odblaskowe dla grup zorganizowanych

Firmowe czapki z daszkiem z nadrukiem zamawiane hurtowo zapewniają grupom jednolity wygląd i stanowią dużą pomoc dla nauczycieli. Chodzi przede wszystkim o utrzymanie wszystkich wychowanków w zasięgu wzroku i głosu oraz możliwość unifikacji grupy, a taki strój znacznie to ułatwia. W naszej ofercie dostępne są także kamizelki odblaskowe, stosowane przez przedszkola czy szkoły podstawowe - zwłaszcza w klasach wyższych, kiedy uczniom zależy na wyrażeniu swojej indywidualności, firmowe czapki z daszkiem z nadrukiem stają się idealnym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą elementów odblaskowych dostępnych w naszym sklepie. Gwarantujemy wysoką jakość artykułów oraz korzystne ceny, zwłaszcza przy zakupach w ilościach hurtowych.