kategorie

Samozaciskowe opaski na rękę odblaskowe z nadrukiem logo - cena

Opaski odblaskowe samozaciskowe to najprostszy i zarazem najbardziej skuteczny sposób, który zapewni zarówno nam, jak i naszym bliskim bezpieczeństwo na drodze. Są niezwykle praktyczne. Mogą je nosić dorośli i dzieci. Idealnie nadają się na ramię, kostkę czy przegub nadgarstka. Tego rodzaju opaski odblaskowe można także z łatwością przyczepić do ramy roweru, plecaka czy torby. 

Kiedy nosimy opaski odblaskowe?Jeszcze do niedawna obowiązek noszenia odblasków dotyczył jedynie dzieci do 15. roku życia. W życie weszły jednak nowe przepisy, które nałożyły obowiązek noszenia odblaskowych gadżetów przez wszystkich poza strefą zabudowaną. Jest to niezwykle ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa, które na nieoświetlonej drodze oraz przy dużej prędkości pojazdów jest bardzo zagrożone. 

Jak nosić opaski odblaskowe?Opaska odblaskowa samozaciskowa to gadżet, który kosztuje kilka złotych, a dzięki niemu jesteśmy lepiej widoczni i bardziej bezpieczni na drodze. Samozaciskowe opaski odblaskowe na rękę są niezwykle praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Ich zapięcie trwa dosłownie kilka sekund. Można je zawsze zabrać ze sobą i po zapadnięciu zmroku założyć, zwiększając przy tym swoją widoczność. Dostępne w różnych kolorach i wykonane z najlepszej jakości materiałów, zapewniają długotrwałe użytkowanie. Opaski odblaskowe należy nosić na odzieży wierzchniej, gdyż tylko w ten sposób są w stanie zagwarantować odpowiednią widoczność.