kategorie

Firmowe naklejki odblaskowe z nadrukiem logo na zamówienie

Coraz częściej można spotkać odblaski na szkolnych plecakach, a także na ubraniach dzieci. I słusznie – bezpieczeństwo dzieci na drodze jest niezwykle ważne, zwłaszcza, że liczba wypadków z udziałem pieszych rośnie z roku na rok. Dużą popularnością wśród dzieci cieszą się naklejki odblaskowe, zwłaszcza ze względu na ich ciekawą formę oraz możliwość wszechstronnego zastosowania.

Skuteczny gadżet – naklejki odblaskoweElementy odblaskowe sprawiają, że dziecko jest lepiej widoczne na drodze, a co za tym idzie – zdecydowanie bardziej bezpieczne. Wystarczy już niewielki gadżet odblaskowy, aby zapewnić większą ochronę dziecka. Naklejki odblaskowe na ubrania, plecak czy rower sprawdzają się w tym przypadku doskonale. Za pomocą tego rodzaju gadżetów można łatwo i oryginalnie przyozdobić różnego rodzaju przedmioty, a także w razie potrzeby – szybko i bezproblemowo je usunąć.

Naklejki odblaskowe na ubrania i nie tylkoDzieci z chęcią używają takich gadżetów, ponieważ mogą je samodzielnie nakleić w wybranych przez siebie miejscach. Naklejki odblaskowe na kask, rower czy ubrania, wykonane są z folii pryzmatycznej, która zapewnia im wysoką trwałość oraz dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych. Można je także z powodzeniem nakleić na hulajnogę czy rolki. Tego typu naklejki pomagają być widocznym na drodze, podnosząc tym samym bezpieczeństwo dzieci.