Kamizelka odblaskowa dla dzieci z nadrukiem żółta

kamizelka odblaskowa dla dzieci
kamizelka odblaskowa dla dzieci
przykład nadruku - sublimacja

Kod produktu: PLAT/UU203/Buzka
  • kamizelka odblaskowa dla dzieci
  • wykonane z materiałów  certyfikowanych EN20471
  • kolor żółty fluoroscencyjny
  • zapięcie na rzep
  • możliwy nadruk
  • niezszyte boki
  • taśmy elastyczne po bokach
Wpisz ilość:
min. ilość 100 sztuk!
Rodzaj nadruku:
Rozmiary
Cena za sztukę: -- zł netto Razem netto: -- Razem brutto: --
Produkt dostępny w innym rozmiarze
Dostępność: Dostępny
Opis produktu

Wielu wypadków na drodze można by uniknąć, gdyby piesi przywiązywali większą wagę do elementów odblaskowych. Dziś niestety wciąż nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadać takie elementy przy sobie – kamizelka odblaskowa z nadrukiem znacząco zwiększa natomiast widoczność pieszego na drodze.

Niezwykle ważne jest więc, aby od najmłodszych lat edukować dzieci i młodzież w tym temacie, gdyż elementy odblaskowe często potrafią uratować pieszym życie. W przypadku przedszkolaków czy dzieci ze szkoły podstawowej najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie taka kamizelka odblaskowa dla dzieci z nadrukiem. W ten sposób nie tylko zwiększymy ich bezpieczeństwo, lecz również będziemy mogli odpowiednio spersonalizować wszystkie kamizelki.

Kamizelki odblaskowe dla dzieci – czy warto?

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zwiększyć bezpieczeństwo dzieci na drodze, jest bardzo prosta. Kamizelka odblaskowa z nadrukiem nie tylko zresztą sprawia, że malec jest lepiej widoczny, ale też zmniejszy szansę na przypadkowe zgubienie się dziecka, szczególnie jeśli mowa o spacerach czy zabawach na świeżym powietrzu. Na kamizelce mogą bowiem znaleźć się nie tylko logo czy nazwa przedszkola, ale także na przykład informacje kontaktowe.

Warto wiedzieć, że tego typu kamizelki wykonane są z materiałów certyfikowanych i są bardzo wygodne w użyciu, posiadając zapięcie na rzep, ale również elastyczne taśmy po bokach. Mogą posiadać także nadrukowane zwierzątko lub uśmiechniętą buźkę, dzięki czemu dziecko z pewnością chętniej będzie zakładać na siebie taką wesołą kamizelkę.

kamizelki dla dzieci - tabela rozmiarów
Zobacz również