kategorie

Firmowe gadżety reklamowe i promocyjne dla firm z nadrukiem

Gadżety reklamowe dla firm – miły upominek, który zawsze ucieszy

Pomysłowy gadżet firmowy z nadrukiem to bardzo dobry sposób na ocieplenie relacji z klientem . Odpowiednio dobrany i praktyczny upominek, ozdobiony własnym logo przedsiębiorstwa z dużym prawdopodobieństwem pozostanie u obdarowanego na dłużej. Firmowa identyfikacja będzie mu towarzyszyła na co dzień, a jeśli prezent trafi w jego gusta, pokaże go również innym. Taki mechanizm promocyjny działa w sposób delikatny, nie zmuszając od razu do obcowania z produktem czy usługą. Choć konsument jest tego nieświadomy firmowe artykuły reklamowe działają na niego nawet gdy nie myśli o zleceniach i interesach. Nadruk na gadżecie budzi miłe skojarzenia związane z daną firmą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że potrzebując usług z naszej branży, sięgnie właśnie po dobrze znane logo.

Dbamy o bezpieczeństwo - artykuły reklamowe i firmowe gadżety bazujące na odblaskach

W dobie masowej produkcji i niezliczonej liczby gadżetów firmowych z nadrukiem, producenci prześcigają się w pomysłach jak zaskoczyć przyszłego obdarowanego. Jako, że żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym, trudno już kogokolwiek zdziwić, zwłaszcza jeśli mamy ograniczony budżet. Dlatego dobierając nasze upominki reklamowe jako priorytet postawiliśmy sobie bezpieczeństwo użytkowników. Stworzyliśmy linie artykułów promocyjnych opartych na odblaskach. Zapewniają one bezpieczeństwo użytkownikom dróg w miastach, przy ograniczonej widoczności. Opaska odblaskowa czy inny element na odzieży jest niezbędna każdemu rowerzyście. Poruszają się oni szybko i mogą zostać niezauważeni przez kierowców. Na mniej oświetlonych ternach niezastąpiona jest kamizelka . W momencie gdy nie ma latarni, nie sposób się bez niej obejść. Jeśli potencjalny klient nie będzie musiał kupować tych artykułów, tylko dostanie je od nas, z pewnością upominek okaże się trafiony

W naszej ofercie znaleźć można niemalże wszystkie rodzaje gadżetów reklamowych robionych na odblaskach. Są to:

  • kamizelki dla dorosłych;
  • kamizelki dla dzieci;
  • opaski;
  • szelki;
  • zawieszki miękkie;
  • zawieszki twarde;
  • chusty;
  • czapki;
  • naklejki

a także inne dedykowane gadżety.

Wybierać można spośród szerokiej gamy. Członkowie naszego zespołu pomogą dopasować upominek do potrzeb klienta oraz budżetu zamawiającego. Indywidualnym ustaleniom podlega kolorystyka produktów, rodzaj i personalizacja graficzna. Jesteśmy również otwarci na negocjacje cen gadżetów firmowych z nadrukiem w przypadku większych zamówień.

Zapraszamy do kontaktu.