kategorie

Tanie gadżety reklamowe na zamówienie z nadrukiem logo firmy

Tanie gadżety reklamowe z nadrukiem – jak zrobić to dobrze, nie marnując budżetu?

Kierując się kryterium budżetowym przy doborze gadżetów reklamowych z nadrukiem często mamy przekonanie, że niewiele możemy zrobić. Ograniczenia finansowe powodują, że decydujemy się na zakup artykułu, który nie jest kompatybilny z potrzebami klienta. Akcesoria z naszej oferty to połączenie użyteczności i niskich kosztów. Ceny zaczynają się już od 0,50 zł!

Przykładowe upominki:

  • zawieszki odblaskowe

Występują w dwóch wariantach – miękkie i twarde. Doskonale sprawdzą się jako prezent dla najmłodszych, breloczek lub zawieszka przy wózku. Posiadają wiele kształtów, w zależności od potrzeb i gustu. Zawieszki twarde są jednokolorowe i występują w kilku odcieniach kolorystycznych. W przypadku miękkich wybór kształtów, barw oraz nadruków jest bardzo duży.

  • opaski odblaskowe

Ulubiony gadżet reklamowy rowerzystów i fanów biżuterii. Estetyczne, samoskładające się taśmy nie tylko dobrze wyglądają, ale jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo na drodze.

  • kamizelki odblaskowe

Ten produkt bez wahania można zakwalifikować jako must have pieszego, poruszającego się po drodze przy ograniczonej widoczności. W kamizelkach powinny również chodzić dzieci, aby były z daleka zauważalne. W naszej ofercie znajdują się zarówno profesjonalne kamizelki dla pracowników, jak i sympatyczne okrycia z uroczymi nadrukami dla najmłodszych.

  • naklejki odblaskowe

Prosty, a jednocześnie sympatyczny gadżet, który przy obniżonej widoczności będzie świecił i przyciągał uwagę. Choć wydawać by się mogło, że to produkt dedykowany wyłącznie dzieciom, po odpowiedniej personalizacji może spełniać wiele funkcji reklamowych.

Gadżety reklamowe na zamówienie – zapraszamy do współpracy

Dla wszystkich, którzy planują zakup tanich gadżetów reklamowych z logo firmy, przygotowaliśmy szeroką gamę produktową. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego jesteśmy otwarci na sugestie oraz zapytania . Z przyjemnością doradzimy i opowiemy więcej o naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu.